Головна » Статті » Новини

Стріт-арт

Вже майже цілий навчальний рік наш комплекс являється учасником Міжнародного проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні –­­ DOCCU». Протягом першого семестру в рамках даного проекту було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти  та громадськістю  для створення демократичного середовища у місцевих громадах. Разом із учнями проведено тижні національно-патріотичного, морального, громадянського виховання; заходи до Дня Соборності та Незалежності України, річниці вшанування пам’яті героїв Крут, уроки пам'яті та ін…

В рамках реалізації міжнародного проекту, з метою виховання  активних і відповідальних громадян, які поважають закон і правопорядок, усвідомлюють і приймають свою відповідальність за добробут країни і громади, здатні протистояти соціально небезпечним явищам, вчителі комплексу організували  участь учнів у  проекті «Літературний сріт - арт».

 

Даний проект було розпочато у третю суботу квітня не випадково  , адже  згідно з Указом Президента України №855  в цей день відзначається  День довкілля в Україні.  Учасниками проекту стали учні 9-В та 10-Б класів. Діти підготували яскраві листівки із цитатами відомих українських письменників, літературознавців та наукових діячів про  екологічні  проблеми сьогодення. Кожен учасник підійшов до своєї роботи відповідально та творчо.  Листівки були розміщені на центральних вулицях села, люди підходили, читали вірші, коментували, показували їх дітям. Таким чином ми хотіли привернути увагу мешканців до існуючої  проблеми  патріотизму  у молоді та до байдужості селян до функціонування та розвитку власної громади.  На цьому проект не завершується, друга хвиля участі  учнів планується з 01 травня.

Сподіваємося, що через  цей захід ми зможемо  розбудити усвідомлення ролі і значення в житті суспільства  у  серці кожного громадянина,   змусимо  задуматися, що ми особисто  робимо для нашого села?

 

 

 

 Заступник директора Нерубайського НВК

 «школа-гімназія»

А.І. Ганєва

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (18.04.2016)
Переглядів: 188 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar