Головна » Статті » Новини

Дружня підтримка

Загальношкільний соціальний проект

 «Дружня підтримка»

Не секрет,  що дефіцит доброти, милосердя та толерантності гостро відчувається в наш час, у тому числі й у дитячому середовищі. Сьогодні ми гостріше, ніж будь-коли, відчуваємо падіння моральних цінностей і починаємо розуміти, що мораль – дивна наука: її наявність непомітна,  проте  сильно відчувається її відсутність.

         Саме тому з 1 по 9 вересня 2014 р. у Нерубайському  навчально-виховному комплексі «школа-гімназія» за ініціативою  директора комплексу та учнівської ради був проведений благодійний проект «Дружня підтримка» . Проект  був спрямований на підтримку учнів з Донецької та Луганської областей, які сьогодні навчаються за партами у стінах нашого комплексу.  Великим стимулом для роботи в цьому напрямку для нас стали слова В. Сухомлинського « Будити в дитині почуття, виховувати духовні цінності – це не додаток до навчання, а головне завдання школи. А тому треба вчити дітей любити, поважати, співчувати і вміти виражати почуття. Це не менш важливо, ніж учити грамоті, письму і рахуванню».

 

 Завдяки небайдужості учнівської громади, дружню підтримку  відчули 17 нових учнів комплексу, 9 з яких являються учнями початкової школи. Під час проведення  урочистої загальношкільної лінійки «Я живу на Україні», новоприбувшим учням були  вручені подарунки, які містили канцелярські   товари, необхідні для  початку нового навчального року. Протягом всієї лінійки відчувалася  підтримка та атмосфера доброзичливості з боку наших учнів. Новоприбувшим дітям було дуже приємно, що їх так тепло прийняли у велику  дружню шкільну родину.  

 

  Слід відмітити, що особливу увагу до цих дітей  та їхніх родин  проявили батьки, вчителі та  класні керівники комплексу.  Спільними зусиллями була організована волонтерська допомога  з боку батьків. У відповідь на таку підтримку адміністрація комплексу отримала листи, які містять слова вдячності від сімей, які сьогодні знаходяться   в такій складній ситуації.

 

Ми вдячні всім, хто брав участь у цьому суспільно важливому проекті за щире серце, небайдужість до чужого горя і велике бажання допомогти.

 

 Учнівська рада

 Нерубайського НВК «школа-гімназія»

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (16.10.2014)
Переглядів: 265 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0