Головна » Статті » Новини

Дорогами Афганської війни

Залишилась в історії афганська війна. В памяті людській ще житиме довго, тому що її літопис написаний кровю солдатів і слізьми матерів. Брудна, підступна війна… Сивіли від горя батьки і матері, вдовами ставали жінки в мирний час. Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ в локальних війнах на території інших держав. Давайте будемо завжди пам'ятати ветеранів, виявляти розуміння до тих, хто прйшов через війну, і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках.

У Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» проведені заходи з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану - Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В шкільній бібліотеці організовано викладку літератури «Стоїть обеліск і на нім імена, які вкарбувала навіки війна».

Протягом тижня з 15.02.2016р. по 18.02.2016р. у 1-11 класах класні керівники провели виховні заходи: єдині уроки памяті «Афганістан – наш біль, наша пекуча память», інформування «Минулого вогонь не згасне», хвилини памяті «Спасибі за мужність і витримку», загальношкільні виховні години «Память і біль», зустрічі з учасниками бойових дій на території Афганістану «Дорогами Афганської війни».

Учні 10 - 11 класів зустрілися з учасником бойових дій Любимським О.В., Дімітрівим С.М. та Шерстюком В.А..У теплій зворушливій обстановці Дімітрів С.М. пригадував події, які відбувалися на території Афганістану. Він намагався донести страхіття війни до кожного з учнів, та разом з тим викликати у школярів почуття відповідальності за свій народ, свою землю, Батьківщину. У його словах звучала гордість за однополчан, і біль утрати близьких однополчан. Хвилиною мовчання та запаленими свічками присутні вшанували пам'ять усіх загиблих. На завершення заходу учні привітали воїнів – афганців квітами та маленькими подарунками.

Ми, молоде покоління, повинні знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками, учасниками та героями цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом. Афганістан ще довго буде щеміти в грудях багатьох із нас – загиблих не повернути.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (26.02.2016)
Переглядів: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar