Головна » Статті » Новини

У категорії матеріалів: 39
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Шановні відвідувачі!

Сайт Нерубайського НВК "школа-гімназія" переведено на нову адресу: http://bilnerubnvk.odessaedu.net

Новини | Переглядів: 148 | Додав: Jana92 | Дата: 24.04.2017 | Коментарі (0)

Новини | Переглядів: 170 | Додав: Jana92 | Дата: 14.05.2016 | Коментарі (0)

У Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» були проведені заходи щодо відзначення 30 – річниці Чорнобильської трагедії.

Учні 5 – 11 класів прийняли активну участь у виставці плакатів та малюнків на тему: «Чорнобиль не має минулого часу ».

Класними керівниками 5 – 11 класів проведені виховні години «Чорнобиль – наш біль», «Над Чорнобилем лунає дзвін…», виховні заходи на теми: «Дзвони Чорнобиля», « Чорнобиль…Трагедія…Память…», «Полин – сльозою омивається душа, круглі столи, науково - практичні конференції відповідної тематики, зокрема, «Тридцять років потому».

У бібліотеці оформлено книжкову виставку на тему: « Чорнобиль - чорний біль України».

Діти із захопленням та ентузіазмом долучалися до всіх заходів присвячених Чорнобильській трагедії.

Почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до українського народу передаються дітям вчителями на прикладі безмежного подвигу людей, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Кожен учень та вчитель комплексу пройнявся трагедією Чорнобиля, відлунням якого ми переживаємо дотепер.

Новини | Переглядів: 173 | Додав: Jana92 | Дата: 27.04.2016 | Коментарі (0)

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, 2016 рік проголошено Роком англійської мови.

Згідно наказу Президента України в Нерубайському НВК «школа-гімназія» затверджено план проведення заходів. У комплексі заплановано проведення позаурочних тематично - виховних заходів з метою популяризації вивчення мови, проведено місячник англійської мови.

В рамках проведення року англійської мови вже відбувся конкурс валентинок, підписаних англійською мовою, виставка проектних робіт та концерт, присвячені святкуванню Дня Святого Валентина.

Що може бути краще подорожі у світ англійської літератури? Тільки зустріч з героями улюблених книг. Саме таку зустріч нашим учням подарували співробітники шкільної бібліотеки...

Новини | Переглядів: 256 | Додав: Jana92 | Дата: 27.04.2016 | Коментарі (0)

Вже майже цілий навчальний рік наш комплекс являється учасником Міжнародного проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні –­­ DOCCU». Протягом першого семестру в рамках даного проекту було проведено ряд заходів, спрямованих на удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти  та громадськістю  для створення демократичного середовища у місцевих громадах. Разом із учнями проведено тижні національно-патріотичного, морального, громадянського виховання; заходи до Дня Соборності та Незалежності України, річниці вшанування пам’яті героїв Крут, уроки пам'яті та ін…

В рамках реалізації міжнародного проекту, з метою виховання  активних і відповідальних громадян, які поважають закон і правопорядок, усвідомлюють і приймають свою відповідальність за добробут країни і громади, здатні протистояти соціально небезпечним явищам, вчителі комплексу організували  участь учнів у  проекті «Літературний сріт - арт»...

 

 

Новини | Переглядів: 188 | Додав: Jana92 | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)

Широкомасштабне впровадження Міжнародного проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»

 

Швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2014-2018 роки, а саме в рамках її напрямку «Місцеве самоврядування і публічні послуги». Він дає унікальну можливість налагодити взаємодію органів влади та освітянської спільноти у створенні демократичного середовища в місцевих громадах. У впровадженні проекту задіяні державні службовці та посадові особи органи місцевого самоврядування, освітяни, представники громадських організацій. 17-18 березня 2016 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Участь в конференції взяли більше 180 підготовлених в рамках проекту майстер-тренерів, педагогічних працівників, державних службовців та працівники органів місцевого самоврядування, які пройшли навчання з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини. Учасником конференції стала і директор нашого комплексу С.П. Зубрицька. Даний форум був спрямований на обговорення шляхів переходу від демократії як системи до демократії як культури. Учасники фокус-груп «Державні службовці», «Керівники шкіл» та «Учителі» обговорювали сценарії розвитку громадянського суспільства в Україні з урахуванням результатів проекту DOCCU.

Новини | Переглядів: 1006 | Додав: Jana92 | Дата: 19.03.2016 | Коментарі (0)

01 березня в стінах Нерубайського НВК «школа-гімназія» на урочистій лінійці було підведено підсумки участі у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус». В цілому у ній брало участь 45 учнів. Найактивнішим класом стали учні 7-Б класу, класний керівник Щур Н.В.. Найкращі результати, дипломи І ступеня, показали Бабіна І. (8-Б клас), Волчанова В. (8-Б клас), Пашков М. (7-Б клас), Гутара М. (7-Б клас), Криворучко О. (7-Б клас), Швець К. (7-Б клас), Прокопенко Г. (7-Б клас), Челишев О (8-Бклас).

Новини | Переглядів: 267 | Додав: Jana92 | Дата: 02.03.2016 | Коментарі (0)

В Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» проводилися спортивні свята та конкурси присвячені Всеукраїнській церомонії «Свято олімпійського прапора». В комплексі були проведені лінійки «Спорт для всіх», з метою привертення уваги учнів до найголовніших оліипійських змагань та обєднати всіх навколо спорту. Вчителі фізичного виховання підготували та провели «Веселі старти» для учнів 1 – 4 класів, Спортивні змагання для учнів 5 – 7 класів «Ми козацького роду».Також учні 10 – 11 класів під керівництвом вчителів фізичного виховання працювали над проектною роботою про видатних спорцменів України «Олімпійське Сузіря України», яку потім презентували учнім 5 – 8 класів.

Класні керівники провели виховні години «Міфи та легенди про винекнення Олімпійських ігор», «Стародавні олімпійські ігри», спортивні вікторини.

Завідуюча бібліотекою Асауляк Л.В. підготувала виставку книг «На олімпійській хвилі» ознайомила учнів не тільки з історією винекнення олімпійського руху, а й цікавими фактами із світу спорту. Загалом до «Свята Олімпійського прапора» було залучено близько 987 учнів комплексу.

 

Новини | Переглядів: 231 | Додав: Jana92 | Дата: 29.02.2016 | Коментарі (0)

У Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» проведені заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні:

* Уроки мужності на тему: «Хоробрі серця», «День Гідності та Свободи»;

* Виховні години на тему: «Герої не вмирають», «Сучасні герої України»;

* Години памяті по вшануванню Героїв Небесної Сотні;

* Вшанування Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання;

* У бібліотеці оформлена тематична виставка періодичних видань «Майдан – біль і гордість українців», «Моя країна – Україна», виставки фотографій «Герої Небесної Сотні»;

* урок-презентацію провели учні 3 – Б класу «Тернисті шляхи мужності і слави».

* Проведено відкритий захід учнями 10 - х класів на тему: «Герої не вмирають».

* Усний журнал «Від Революції гідності до Країни гідності»

19 лютого у комплексі відбулася загальношкільна виховна година памяті, приурочена вшануванню героїв Небесної Сотні, яку підготували та провели учні 1 – 11 х класів під керівництвом класних керівників та вчителів – предметників. Розпочалася година памяті «Молитвою за Україну», її проникливі слова не залишили байдужим нікого. Учні розповіли про життєвий шлях героїв, про їх шлях до Небесної Сотні. Під час розповіді учні демонстрували мультимедійну презентацію зі світлинами, що розповідають про події Революції Гідності. Цікавий відеофільм – «Небесну Сотню, Господи, прийми», викликав глибокі емоційні переживання. Невимовним сумом було пронизане музичне оформлення заходу -прозвучали пісні: «Зажгите свечи», «Повертайся живим», «Разом до кінця». Віримо, що безсмертний подвиг героїв Небесної Сотні не буде марним, і нарешті над Україною запанує мирне небо.

Новини | Переглядів: 513 | Додав: Jana92 | Дата: 29.02.2016 | Коментарі (0)

Гідність і свобода – це ті цінності, які нероздільно повязані із життям людини, і відіграють важливу роль як у становленні певної особистості, так і суспільства в цілому. Вони лежать в основі моральних ідеалів, принципів, переконань і норм, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу, таке ставлення уособлюється в поняттях «Вітчизна», «Батьківщина, «родина», «сімя», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність з честю відстоювати її свободу, незалежність, боронити від будь – яких нападів ціною власного життя.

У Нерубайському навчально – вихоному комплексі «школа – гімназія» були проведені різноманітні заходи до Дня революції гідності і Свободи

Новини | Переглядів: 2849 | Додав: Jana92 | Дата: 29.02.2016 | Коментарі (0)

Залишилась в історії афганська війна. В памяті людській ще житиме довго, тому що її літопис написаний кровю солдатів і слізьми матерів. Брудна, підступна війна… Сивіли від горя батьки і матері, вдовами ставали жінки в мирний час. Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ в локальних війнах на території інших держав. Давайте будемо завжди пам'ятати ветеранів, виявляти розуміння до тих, хто прйшов через війну, і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках.

У Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» проведені заходи з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану - Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   

Новини | Переглядів: 213 | Додав: Jana92 | Дата: 26.02.2016 | Коментарі (0)

23 лютого учениця 10-Б класу Нерубайського НВК «школа-гімназія» Михайлова Анастасія та учень 9-Б класу Кирилюк Олександр продемонстрували свої вокальні здібності в обласному конкурсі «Творча молодь Одещини». Даний проект був започаткований Одеською молодіжною організацією LIGHT (https://www.facebook.com/LIGHT.odessa/). Для участі у конкурсі учням слід було заповнити спеціальні анкети, в яких діти зазначили свої творчі здобутки за 2015 рік .Учнівський колектив комплексу уважно слідкує за подіями цього конкурсу та з нетерпінням очікує на хороші новини. http://7kanal.com.ua/…/02/v-odesse-vyibirayut-vokalistku-g…/

Новини | Переглядів: 180 | Додав: Jana92 | Дата: 25.02.2016 | Коментарі (0)

Рідна мово материнська,

Ти – душа мого народу,

Будь від роду і до роду,

Рідна мово материнська!

Д.Кононенко

Мова – невід’ємна частина кожної нації, тому її треба любити, берегти й шанувати. Учні Нерубайського НВК «школа - гімназія» щороку вшановують рідну українську мову. Організаторами урочистої лінійки цього року для учнів закладу стали колективи 7 – В та 7 – Г класів разом із класними керівниками Черноморець Л.В. та Струковою О.В. Учні привітали всіх присутніх із наступаючим Міжнародним Днем рідної мови, розповіли про історію свята, про багатство і значення рідної мови в житті народу, адже українська мова – мова молоді й сучасності, незалежності, нескореності, єдності, волі, любові, великих звершень; мова, що розпростає крила кожному, дає поштовх у нове майбутнє, світле та безхмарне життя. Проводячи такі заходи, учні розкривають свої творчі здібності та показують любов до рідної мови. Ми – вчителі, і саме тому повинні зробити все для того, щоб українська мова, як і наша нація, жила у віках, вдосконалювалася і процвітала.

Новини | Переглядів: 177 | Додав: Jana92 | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)

З 09.2016 по 12.02.2016 року 45 учнів Нерубайського НВК брали участь у Всеукраїнській акції "Хвиля безпечного Інтернету". Після проходження онлайн-гри всі учасники отримали сертифікати, в яких засвідчується, що учень успішно пройшов онлайн-курс цифрової грамотності Google. Дана акція дійсно сприяла поглибленню знань учнів щодо корисного та безпечного користування всесвітньою мережею Інтернет. Сертифікати учасникам були вручені урочисто директором комплексу Зубрицькою С.П. під час проведення загальношкільної лінійки

 

Новини | Переглядів: 197 | Додав: Jana92 | Дата: 17.02.2016 | Коментарі (0)

З 01 лютого 2016р. у Біляївському районі стартував конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвячений життєвій та творчій діяльності Л. Українки. Учні Нерубайського НВК із захопленням почали створювати творчі перлини з трьох номінацій: малюнки, твори, декламація. Найкращими виявилися роботи Бучинської Валерії (9-В клас), Люльки Аліни ( 9-В клас), Новікової Дарії( 9-В клас) -вчитель Ганєва А.І., Лаптєвої Любові ( 9-В клас) – вчитель Ткаченко Т.С., Островської Вікторії ( 9-Г клас), Бабіної Ірини (8-Бклас), Синиці Анни (9-Гклас), Нелюк Дарії ( 8-Б)– вчитель Писарчук О.В., Люльки Артура (3-Б клас) – вчитель Маймескул М.М., Сухоносенко Анни (7 – А клас) – вчитель Черноморець Л.В.. Дякуємо учням за активність.

Новини | Переглядів: 280 | Додав: Jana92 | Дата: 17.02.2016 | Коментарі (0)

1-15 16-30 31-39