Музей української хати

Шкільний музей відіграє значну роль в роботі будь-якої установи. Музей - важливий фактор формування суспільної активності школярів. Він дає можливість багато бачити власними очима і це робить його потужним засобом переконання, агітації і пропаганди. Це живий організм, який розвивається. Тих, хто любить історію, хто хоче поринути в старовину і доторкнутися до речей, які за віком сягають часів давнини, чекає українська хата, збудована на території закладу. Це унікальна автентична українська хата-мазанка, яка цілком відповідає побуті українських селян XIX століття.

 

Це своєрідний музей, в якому представлена ​​експозиція, що показує, як жили і чим займалися наші прадіди. Центром старовинного будинку є українська піч з традиційним для того часу розписом Дерева життя.

Для даної хати підготовлені експозиції для представлення: вишиті українські рушники, різноманітні керамічні вироби та посуд, привезена зі сходу і заходу Одеської області. Проходячи по кімнатах, можна буде на власні очі переконатися в тому, як українські жінки 100-200 років тому демонстрували свою неймовірну майстерність в домашніх справах. Подивитися, з якою любов'ю і натхненням вони виготовляли килими, доріжки і знаряддя праці - ручні прядки.