Головна » Статті » Новини

заходи до Дня революції гідності і Свободи

Гідність і свобода – це ті цінності, які нероздільно повязані із життям людини, і відіграють важливу роль як у становленні певної особистості, так і суспільства в цілому. Вони лежать в основі моральних ідеалів, принципів, переконань і норм, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу, таке ставлення уособлюється в поняттях «Вітчизна», «Батьківщина, «родина», «сімя», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність з честю відстоювати її свободу, незалежність, боронити від будь – яких нападів ціною власного життя.

У Нерубайському навчально – вихоному комплексі «школа – гімназія» були проведені різноманітні заходи до Дня революції гідності і Свободи:

* тематичні уроки про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України ;

* тематичні заняття патріотичного спрямування «Ми – маленькі патріоти», «Козацький край свободи», «Мій рідний край, що зветься Україно!»

* учні 1 – 5 класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Ми за мир», «Пишаюся тобою, Україно!»

* серед учнів 8 – 9 класів проведена вікторина «Усе моє, що зветься Україна»

* проведений конкурс серед учнів 10 – 11 класів учнівських творів «Свобода України – що це?»

* учителі історії організували проведення круглого столу «Скажи своє слово про Україну», а також продемонстрували фільм «Революція Гідності»

* у шкільній бібліотеці діяла виставка літератури на тему: «Моя земля – земля моїх батьків»

* проведено загальношкільну лінійку на тему: «Нескорена та незламна Україна»

на якій вшанували память Небесної сотні та всіх героїх АТО.

* вчителями – предметниками проведено пятихвилинки, на яких вчителі розповіли про утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, донесли обєктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддали належну шану патріотизму й мужності громадян.

* проведена загальношкільна виховна година для учнів 1 – 11 класів на тему: «Зветься величаво – Україною, Земле зачаровано моя», а також вшановано хвилиною мовчання память загиблих героїв Небесної сотні.

* зустріч з воїнами АТО Дмітрішиним Ігорем Івановичем та Павліном Олександром Сергійовичем

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (29.02.2016)
Переглядів: 2447 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar