Головна » Статті » Новини

Всесвітній День бібліотек

Всесвітній день бібліотек

 «Хто володіє інформацією – той володіє світом». Під таким девізом наша бібліотека відсвяткувала сьогодні Всесвітній день бібліотек, який відзначається 30 вересня згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 №471/98.

 У читальній залі, серед стелажів, де розміщені найрізноманітніші книги, завідуюча бібліотекою Асауляк Л.В. зібрала учнів  6 класів та їх класних керівників. Учням був запропонований  « Екскурс у історію виникнення бібліотек». До слова запрошувалися найкращі  читачі, які розповіли про те, чим саме їх приваблює ця бібліотека. Учні відмітили,  що бібліотека – це зручна установа, в якій навчатися і здобувати знання можна зручно, швидко і абсолютно безкоштовно.
З учнями 4 класів шкільний бібліотекар Балакішієва С.В. провела «Літературну вікторину», продемонструвала найкращі експонати не лише сучасної, а й світової літератури.

 

Привітала дітей та бібліотекарів зі святом і директор нашого комплексу  Зубрицька С.П., яка наголосила на тому, що книжка має стати для кожного учня другом, наставником і мудрим учителем, а бібліотека – місцем цікавих, змістовних зустрічей з новими творами. Світлана Петрівна зазначила, що книга – постійне джерело знань, здобутих людством протягом віків, а  місія шкільної бібліотеки – створити учням умови для духовного росту, самоосвіти і самовиховання.

У свій професійний день бібліотекарі закликали любити та шанувати книгу, і, звісно, їхню професію, звертатися до бібліотек частіше, адже не все є в мережі Інтернет, а , торкаючись до сторінок того чи іншого видання, можна зрозуміти і дізнатися набагато більше.

 

Зав. бібліотекою

 Нерубайського НВК «школа-гімназія»

 Асауляк Л.В.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (16.10.2014)
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar