Головна » Статті » Новини

Високоповажні гості у стінах Нерубайського НВК «школа-гімназія»

Одещина – багатонаціональний край. Це регіон, який завжди прагнув до співпраці з усіма зацікавленими сторонами, в тому числі й міжнародними. Представники освіти області завжди були відкриті для діалогу з усіма, хто має намір працювати на розвиток свого регіону, особливо в умовах введення нових освітніх стандартів в Україні, які ставлять перед навчальними закладами нові завдання. Не винятком стали і члени колективу Нерубайського НВК «школа-гімназія».

Згідно з угодою між Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів і Культурконтакт Австрії за сприяння Міністерства освіти і науки України та Університетським центром підвищення кваліфікації вчителів Австрії (Відень) з впровадження українсько-австрійського проекту на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів була створена творча проектна група з 25 педагогів області та працівників кафедр інституту.

Команда вчителів нашого комплексу разом із адміністрацією із задоволенням залучилися до участі у цьому проекті Запровадження освітніх стандартів у навчальний процес. Компетентнісно - орієнтоване навчання математики, як нове завдання для вчителів і методистів – початкова школа.

 

Метою участі у проекті був розвиток якості комптентнісноно - орієнтованого навчання математики в початковій школі; підтримання розвитку необхідних інструментів підвищення кваліфікації вчителів та консультацій для втілення нових компетентно орієнтованих освітніх стандартів з математики. Влітку минулого року вчителі комплексу відвідали австрійські заклади освіти, переймаючи досвід своїх іноземних колег. Представниками освіти Австрії було організовано ряд семінарів у рамках проекту у м. Одеса. А 23 вересня 2015 року ми радо зустріли у своєму закладі гостей з Австрії із відповідним візитом. Члени нашого колективу були приємно вражені добродушністю, відкритістю та зацікавленістю у співпраці Ганспетера Хубера, заступника міністра Австрійського федерального міністерства з питань освіти і прав жінок, Норберта Хабелта, співробітника Міністерства з питань освіти та прав жінок Австрії та Гудрун Пайнсі, представниці відділу Kulturund Sprache.

До уваги гостей були представлені виступи та презентації Зубрицької С.П. , Вівсюк Т.М., Ніколаєнко І.Є. , які протягом року активно впроваджували у освітній процес методи компетентнісно-орієнтованого навчання. Іноземні колеги дуже зацікавилися особливостями впровадження профілів у закладі та формою проведення самоосвіти вчителів. Дуже приємно було почути з вуст гостей про те, що вони були б раді бачити наших педагогів фахівцями шкіл Австрії. Саме тому обговорювалася подальша співпраця з ними.

Директор комплексу провела цікаву та змістовну екскурсію всіма поверхами закладу. Гості приємно були вражені запрошенням до музею комплексу «Українська хата», в якому їх частували суто українськими стравами.

Завдяки такій співпраці, досвід, отриманий в результаті даного проекту, буде поширюватися не лише в стінах нашого закладу, а й за межами.

 

Адміністрація Нерубайського НВК «школа-гімназія»

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (02.11.2015)
Переглядів: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar