Головна » Статті » Новини

увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» проведені заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні:

* Уроки мужності на тему: «Хоробрі серця», «День Гідності та Свободи»;

* Виховні години на тему: «Герої не вмирають», «Сучасні герої України»;

* Години памяті по вшануванню Героїв Небесної Сотні;

* Вшанування Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання;

* У бібліотеці оформлена тематична виставка періодичних видань «Майдан – біль і гордість українців», «Моя країна – Україна», виставки фотографій «Герої Небесної Сотні»;

* урок-презентацію провели учні 3 – Б класу «Тернисті шляхи мужності і слави».

* Проведено відкритий захід учнями 10 - х класів на тему: «Герої не вмирають».

* Усний журнал «Від Революції гідності до Країни гідності»

19 лютого у комплексі відбулася загальношкільна виховна година памяті, приурочена вшануванню героїв Небесної Сотні, яку підготували та провели учні 1 – 11 х класів під керівництвом класних керівників та вчителів – предметників. Розпочалася година памяті «Молитвою за Україну», її проникливі слова не залишили байдужим нікого. Учні розповіли про життєвий шлях героїв, про їх шлях до Небесної Сотні. Під час розповіді учні демонстрували мультимедійну презентацію зі світлинами, що розповідають про події Революції Гідності. Цікавий відеофільм – «Небесну Сотню, Господи, прийми», викликав глибокі емоційні переживання. Невимовним сумом було пронизане музичне оформлення заходу -прозвучали пісні: «Зажгите свечи», «Повертайся живим», «Разом до кінця». Віримо, що безсмертний подвиг героїв Небесної Сотні не буде марним, і нарешті над Україною запанує мирне небо.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (29.02.2016)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar