Головна » Статті » Новини

Творчий учитель – запорука успіху учня

Творчий учитель – запорука успіху учня

ХХІ століття: нові реформи в освіті, нові вимоги до учнів, підвищені вимоги до вчителя. Проте в усі часи професія освітянина обєднувала людей щирих помислів і добрих сердець, які самовіддано ставляться до своєї справи та прагнуть постійного самовдосконалення.

Черговим доказом цього стало проведення 24 листопада на базі Нерубайського НВК «школа-гімназія» районного методичного обєднання вчителів трудового навчання з теми: «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках трудового навчання». З метою участі у творчих майстер-класах наших вчителів до стін закладу завітало 22 вчителі трудового навчання шкіл Біляївського району. Почався семінар із виступу директора комплексу Зубрицької С.П., яка ознайомила присутніх із освітнім та виховним середовищем комплексу, поділилася досвідом участі у 4 міжнародних проектах, які, як вона зазначила, Позитивно впливають на творче самовираження членів педагогічного колективу. Підняла настрій гостям щира українська пісня «Україна – це я, Україна - це ти» у виконанні учениці 10 класу Михайлової А. До уваги гостей свій урок «Оздоблення виробів із деревини» з учнями 8 класу представила Заслужений учитель України, переможниця конкурсу «Вчитель року -2014» Бухтій О.В.. Протягом уроку учні вчилися виконувати технологію маркетрі із різними видами деревини, а саме: шпоном та фанерою, а вчитель продемонстрував , як на уроці можна ефективніше використовувати всесвітню мережу Інтернет та сучасні технічні засоби навчання. Після уроку Ольга Володимирівна провела майстер-клас «Використання доступних матеріалів , інструментів та пристосувань для реалізації базового модуля». Учасники семінару з великою зацікавленістю спостерігали, які яскраві творчі вироби виготовляє на уроках вчитель разом з учнями із звичайнісіньких пластикових та металевих бляшанок, дроту та деревяних китайських паличок. Кожен із присутніх намагався поділитися хоч краплинкою і свого досвіду.

Дуже приємно було спостерігати за проявом творчості вчителів-колег, які повністю поринули у світ фантазії та творчості. Яскраве враження лишили у памяті гостей і майстер-класи двох інших наших вчителів трудового навчання. Маруняк Л.В. ознайомила із технологією виготовлення народної ляльки з багатошарових серветок. Кожен учасник семінару отримав змогу власноруч створити свою ексклюзивну ляльку. Геращенко Л.М. вирішила оригінально підійти до підготовки сервірування новорічного столу та провела майстер-клас « Виготовлення серветки «Лотос»». Своїм кінцевим виробам вчителі раділи не менше учнів. Проте, головним лишається те, що набутим досвідом вони обовязково поділяться із своїми учнями. По закінченню заходу всіх гостей було запрошено для відвідання шкільного етнографічного музею «Українська хата».

Підсумувала проведений захід методист Біляївського районного методичного кабінету Стренада Т.С., яка зауважила, що модернізація системи освіти в Україні висуває питання формування професійної компетентності на одне з перших місць, і те, якими будуть результати праці педагогів на сьогодні - таким будет наше суспільство завтра.

Заступник директора

Нерубайського НВК «школа-гімназія»

А.І. Ганєва

 

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (03.12.2015)
Переглядів: 648 | Теги: Районний семінар вчителів трудового | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar