Головна » Статті » Новини

Свято першого дзвоника

Йдуть замріяні і чинні,

Радість ллється через край.

Зустрічай їх, Україно!

Рідна школо, зустрічай! 

Дітям, квітам і деревам

Сонце світить світлу путь,

Теплим ранком вересневим

В перший клас малята йдуть.

  Радісно-схвильовані першоклаcники та урочисто-серйозні старшокласники, батьки і вчителі зібралися на подвір’ї Нерубайського навчально – виховного комплексу «школа – гімназія». Лінійка розквітла вишиванками і патріотичними символами: оберегами, прикрасами, повітряними кульками. Всі разом із піднесенням виконали гімн України і гімн гімназії. Після святкового звернення директора Світлани Петрівни Зубрицької, яка з гордістю розповіла про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання, вступної кампанії і літнього відпочинку, гімназійну родину привітали гості: завідувачка Біляївським районним методичним кабінетом Курдогло Антоніна Василівна, голова Нерубайської сільської ради Юрківський Василь Людвикович, депутат Біляївської районної ради Мишаглі Олег Григорович, завідуючий Нерубайською амбулаторією Левша Леонід Юрійович та священик Святовознесенської церкви отець Михайло. Гості побажали молодому полінню нових звершень, а педагогічному колективу міцного здоро’я та невичерпної енергії.

  

                      Зворушливі пісні та вірші додали заходу патріотичної нотки. Символічно торкнувшись ковша знань, діти пообіцяли навчатися і примножувати славу гімназії. У мелодії  першого дзвінка кожен почув заклик до творчого спілкування та яскравих відкриттів. У небо злетіли блакитно-жовті кульки на щастя, долю, мир і справдження мрій.

                            І ось настала хвилина, заради якої було стільки тривог і метушні: пролунала  малинова мелодія першого дзвоника, яка однаково хвилювала та бентежила серця і майбутніх випускників, і тих, хто вперше переступив поріг  рідної школи. Тож в добру путь, юні! Хай вам щастить у Країні знань!

 

 

 

            Перші уроки в Нерубайському навчально – виховому комплексі пройшли за принципами Концепції національно – патріотичного виховання дітей і молоді.

   

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (06.09.2015)
Переглядів: 129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar