Головна » Статті » Новини

Свято олімпійського прапора

В Нерубайському навчально – виховному комплексі «школа – гімназія» проводилися спортивні свята та конкурси присвячені Всеукраїнській церомонії «Свято олімпійського прапора». В комплексі були проведені лінійки «Спорт для всіх», з метою привертення уваги учнів до найголовніших оліипійських змагань та обєднати всіх навколо спорту. Вчителі фізичного виховання підготували та провели «Веселі старти» для учнів 1 – 4 класів, Спортивні змагання для учнів 5 – 7 класів «Ми козацького роду».Також учні 10 – 11 класів під керівництвом вчителів фізичного виховання працювали над проектною роботою про видатних спорцменів України «Олімпійське Сузіря України», яку потім презентували учнім 5 – 8 класів.

Класні керівники провели виховні години «Міфи та легенди про винекнення Олімпійських ігор», «Стародавні олімпійські ігри», спортивні вікторини.

Завідуюча бібліотекою Асауляк Л.В. підготувала виставку книг «На олімпійській хвилі» ознайомила учнів не тільки з історією винекнення олімпійського руху, а й цікавими фактами із світу спорту. Загалом до «Свята Олімпійського прапора» було залучено близько 987 учнів комплексу.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (29.02.2016)
Переглядів: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar