Головна » Статті » Новини

Рік англійської мови

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, 2016 рік проголошено Роком англійської мови.

Згідно наказу Президента України в Нерубайському НВК «школа-гімназія» затверджено план проведення заходів. У комплексі заплановано проведення позаурочних тематично - виховних заходів з метою популяризації вивчення мови, проведено місячник англійської мови.

В рамках проведення року англійської мови вже відбувся конкурс валентинок, підписаних англійською мовою, виставка проектних робіт та концерт, присвячені святкуванню Дня Святого Валентина.

Що може бути краще подорожі у світ англійської літератури? Тільки зустріч з героями улюблених книг. Саме таку зустріч нашим учням подарували співробітники шкільної бібліотеки.

Інтерес до вивчення мови не спадає. Доказом цього є самостійно організована учнями 9 - б класу літературна композиція « Мій улюблений письменник». Глибокі знання біографії, емоційне декламування віршів, цікаві презентації, що супроводжували виступ любителів поезії вкотре підтвердили думку, що дітям до вподоби вивчати англійську мову.

В березні місяці пройшов місяць англійської мови під девізом Lets speak English. Місяць розпочався з лінійки, на якій школярі ознайомились із планом проведення та завданнями на цілий місяць. Також представники кожного класу від 1 до 11 декламували вірші англійською мовою та розповідали про важливість вивчення іноземних мов для сучасного світу.

Наступного дня відбувся конкурс на кращу стіннівку. Постери були змістовні та актуальні. З інформацією про англомовні країни змогли познайомитись не тільки учні школи , але і гості та батьки.

Продовженням місячника були відкриті уроки. Різноманітні теми розширили кругозір учнів про історію , традиції та звичаї країн, де англійська мова є офіційною мовою держави.

Здивували своєю артистичністю та володінням мови учні 6 А класу під час інсценізації казки Дванадцять місяців. Також школярі приймали активну участь в інтелектуальній грі КВК , де вони отримали можливість проявити власні знання, ерудицію та згуртованість .

Особливо запамятався день, коли вчителі – предметники запросили учнів 5х класів переглянути мультфільми англійською мовою . Нещодавно пройшла вікторина Життя та творчість В. Шекспіра. Учні 5-9 класів продемонстрували іншомовний музичний флешмоб, який був спрямований на залучення учнів до вивчення іноземних мов..

Місячник завершився, але в школі продовжується робота над реалізацією заходів з метою мотивації вивчення англійської мови. Влітку в комплексі планується організація літнього мовного табору, де ми зможемо за допомогою навчальних та розважальних заходів залучити до вивчення англійської мови ще більше дітей .

Керівник ШМО вчителів іноземної мови

Нерубайського НВК «школа-гімназія»

Гілко А.М.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (27.04.2016)
Переглядів: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar