Головна » Статті » Новини

Посвята в читачі

Бібліотека — це скарбниця всіх багатств людського духу

Дороги всі ведуть до Риму,

Колись казали мудреці.

До нас ведуть стежки незримі

Завжди із книгою в руці.

 

Шкільна бібліотека… Саме в ній дитина вперше знайомиться із самостійно прочитаною книгою, вчиться вибирати для себе одну найкращу з величезної кількості, які її оточують. Саме до неї поспішає і молодий, і досвідчений учитель, щоб знайти в книгах мудрість великих педагогів.

Не секрет, яку важливу роль відіграє бібліотека в навчальному закладі. Бібліотекарі разом із вчителями  творять нову особистість, яка  житиме в цьому суспільстві та стане його невід’ємною часткою,  приймають участь у підготовці дітей до тематичних тижнів, що проводяться в закладі, в підборі літератури до  уроків позакласного читання, проводять бібліотечні уроки та літературні мандрівки за книжками, разом з вихователями проводять масові заходи.

         Кожний рік у нашому комплексі шкільна бібліотека урочисто приймає другокласників до своєї великої родини читачів. І цей рік  не став виключенням. У читальній залі бібліотеки, серед книжок, завзяті помічники (учні 6 – А класу) Чернобай Ю., Рудаков О., Шевченко О., переодягнувшись у казкових героїв, розповіли другокласникам про те, з чого складається книга, як необхідно  нею користуватися,   що таке картотека, каталоги та ін..  З другокласниками була проведена цікава вікторина « Хто з вас діти так вважає, що без книг життя немає». Учні із задоволенням проглянули мультфільм «Грицеві книжки», в якому  побачили, як книжки втекли від господаря до бібліотеки через те, що він погано до них ставився.  В кінці заходу з учнями була проведена гра «Це – я, це – я». Кожному учневі на згадку про свято  було подаровано закладку – пам’ятку « Як стати гарним читачем».

 У сучасному світі,  у час  новітніх інформаційних технологій бібліотека нашого закладу  завжди пам’ятає  про свою соціальну відповідальність та працює над  збереженням значення книги.

Бібліотекар Нерубайського НВК

Балакішієва С.В.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (22.12.2014)
Переглядів: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar