Головна » Статті » Новини

"Очима дитини про бюджет країни"

Завершився конкурс «Очима дитини про бюджет країни»

В кінці вересня Державна податкова інспекція у Біляївському районі підвела підсумки проведеного конкурсу дитячої творчості  «Очима дитини про бюджет країни», який проводився спільно з  управлінням освіти Біляївської райдержадміністрації.

   Конкурс проводився за такими напрямками: художні твори та комп’ютерна  графіка  у вікових категоріях  9-11 років та 12-15 років. Він  був спрямований на формування економічної грамотності та культури у школярів, а також на  вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів і платежів у житті держави і суспільства.          Для участі у конкурсі  учні подавали самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідали його тематиці.  У них діти  розкривали своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.

Нам приємно, що наші учні не лишили цей конкурс поза увагою. Лауреатом  регіонального та переможцем  районного рівнів Всеукраїнського конкурсу за напрямом  « комп’ютерна  графіка »  став одинадцятикласник  нашого комплексу Овчаренко Ігор.  Днями хлопець був запрошений для вручення нагороди від начальника Головного управління Міндоходів в Одеській області до Державної податкової інспекції у Біляївському районі.

Ми дуже раді, що в стінах нашого закладу навчаються розумні, всебічно розвинені учні, які йдуть у ногу з часом, піклуються про майбутнє  своєї держави та максимально проявляють свою творчість.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (20.10.2014)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar