Головна » Статті » Новини

Обдаровані діти - майбутнє нашої держави

Обдаровані діти -  майбутнє нашої держави

Не секрет, що сьогоденна молодь досить освічена та обдарована. У кожному районі, місті, школі є діти, які наділені певними здібностями, а ми, як майстри, постійно обробляємо, відшліфовуємо особливі вміння своїх підопічних. І результати не примушують на  себе довго чекати.

         Щороку учні нашого комплексу виборюють призові місця не лише на районних але й на  обласних етапах конкурсів та олімпіад. І цей рік не став виключенням. Ми щиро радіємо успіхам учениці 4 класу Одностальченко Д.(вчитель Дундук Л.Г.)  та учениці 6 класу Прокоф’євої А.(вчитель Кудренко Т.В.) , які вибороли І та ІІ місце у ІІІ (обласному ) етапі Міжнародного конкурсу   з української мови імені Петра Яцика. Хочеться зазначити, що Прокоф’єва А. вже третій рік поспіль посідає призове місце у даному конкурсі, і від цього її прагнення досягнути більших вершин лише зростає.

 

Приємною новиною для нас стала і перемога учениці 11 класу Пастушенко Ю. (вчитель Алаторських І.В), яка  у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови виборола ІІІ місце.

         Вже третій рік поспіль  учень 11 класу Босаковський М. (вчитель Шор Л.Б.) стає переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів  МАН з секції математика. У цьому році хлопцю вдалося вибороти ІІ місце. Максим впевнений, що набуті знання йому обов’язково знадобляться у майбутній професії, адже він – учень випускного класу.

 

Вчителі комплексу пишаються тим, що в стінах нашого закладу виховуються  дійсно обдаровані особистості,  в чиїх руках майбутнє нашої держави, адже обдаровані діти –це  майбутній цвіт нації, гордість, честь України, її світовий авторитет. Ми, вчителі,  радіємо, що змогли  відкрити творчі здібності учнів та допомогти їм досягти  нових відкриттів та здобутків.

 

Директор Нерубайського НВК «школа-гімназія»

    С.П. Зубрицька

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (07.02.2015)
Переглядів: 245 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar