Головна » Статті » Новини

На шляху постійного вдосконалення

Ні для кого не секрет, що сьогоднішній школі необхідно  готувати своїх випускників розвинутими творчими особистостями. Створити необхідні умови для розвитку педагогічної творчості вчителів, відповідну позитивну атмосферу, надихнути педагогів на творчу діяльність і підтримати своїх колег у їхніх творчих педагогічних пошуках є метою роботи усієї освітньої структури області. Задля цього і організовуються різноманітні семінари, засідання,  конференції, обговорення та проекти.

Не лишається осторонь цієї роботи і колектив Нерубайського НВК «школа-гімназія» на чолі із директором Зубрицькою С.П. Змістовно, цікаво,  з використанням різних форм навчання 16 жовтня у стінах нашого закладу пройшла ІІ частина  Всеукраїнського семінару для методистів трудового навчання (технологій) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Модернізація методів, форм і засобів у роботі вчителя трудового навчання (технологій)».

Учні  комплексу радо зустріли хлібом-сіллю та щирою українською піснею тридцятьох представників з різних областей України. У роботі семінару взяли участь Дятленко Сергій Миколайович, заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Задорожна Любов Кирилівна, заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, кандидат філософських наук, Терещук Андрій Іванович, завідувач кафедри технологічної освіти Уманського національного педагогічного університету ім. Павла Тичини, доктор педагогічних наук, заслужені вчителі України, начальник управління освіти Біляївської районної державної адміністрації Кобзар Л.В., завідуюча Біляївським  районним методичним кабінетом Курдогло А.В., методист Біляївського  районного методичного  кабінету Стренада  Т.С.  та вчителі трудового навчання загальноосвітніх навчальних закладів області.

Усіма силами колектив закладу  намагався створити атмосферу доброзичливості та гарного настрою. Директор комплексу Зубрицька С.П.  ознайомила присутніх із освітнім та виховним середовищем Нерубайського  навчально-виховного комплексу. Вчителями трудового навчання Маруняк Л.В. та Геращено Л.М. у фойє комплексу була організована  змістовна виставка дитячих робіт, на якій учні із задоволенням розповідали про свої шедеври. Вчитель трудового навчання Бухтій О.В.  презентувала гостям  свій досвід роботи з теми «Формування техніко-технологічних знань та вмінь учнів через  впровадження інноваційних методів навчання та інтерактивних технологій». Також  Ольга Володимирівна провела панораму  фрагментів уроків з трудового навчання з учнями  7 – А класу.

І , звісно ж , для того,  щоб закріпити позитивні враження гостей про наш заклад,  Світлана Петрівна провела з ними  невеличку етнографічну екскурсію до шкільного музею «Українська хата». На згадку про наш заклад учні  вручали кожному гостю ляльки-мотанки та дерев’яні  міні – булави, виготовлені власними руками.

Учасники семінару не тільки поглибили свої знання з питань організації технологічної освіти, отримали позитивний заряд для своєї проектно-творчої діяльності від проведених майстер-класів,  але й ознайомилися із досвідом   роботи  нашого закладу в цьому направленні. Всім безпосереднім учасникам семінару були вручені сертифікати учасників, підписані заступником директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Сергій Миколайович Дятленко висловив щиру  подяку  директору комплексу Зубрицькій С.П. та всьому педагогічному колективу за  цікаву програму  та організацію проведення семінару.

Заступник директора Нерубайського НВК

«школа-гімназія»

Ганєва А.І.

Категорія: Новини | Додав: Jana92 (02.11.2015)
Переглядів: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar