Обдаровані діти – майбутній цвіт нації

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, гордість, честь України, її світовий авторитет. Формування творчої особистості є одним із  головних завдань в роботі  нашого  комплексу, адже  талановиті й обдаровані люди завжди впливали й впливають на розвиток та характер суспільства, а талант і обдарованість вважають багатством кожної держави.  Саме тому вчителі нашого комплексу постійно відстежують зміни у методиці викладання своїх предметів, прагнуть зацікавити своїх учнів, уміло сприяють реалізації природного потенціалу, формуванню творчого розвитку особистості.      
Перетворення, які відбулися у вітчизняній системі освіти за останнє десятиліття змінили ставлення до учнів з неординарними здібностями. З’явилися освітні установи, навчальні й соціальні програми, громадські організації, головною метою яких є виховання унікальної цілісної творчої особистості. В рамках таких соціальних програм, завдяки своїй перемозі в конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт МАН, учень  11 класу нашого комплексу Босаковський М.І. був запрошений до участі у  Всеукраїнській літній фізико-математичній школі, яка проходила  протягом 10 днів у найпопулярнішому місці відпочинку києвлян -  Пущі-Водиці .
Максим дуже цінує той досвід, який він отримав у цій школі юних науковців, а ми, вчителі,  радіємо, що змогли  відкрити творчі здібності учня та допомогли йому досягти  нових відкриттів та здобутків.

Банк даних

обдарованих дітей Нерубайського НВК у 2015 -2016 навчальному році

ПІБ учня

Дата народження, клас

В яких районних конкурсах, МАН, олімпіадах брав участь, місце

В яких обласних конкурсах, МАН, олімпіадах брав участь, місце

В яких всеукраїн

ських конкурсах, МАН, олімпіадах брав участь, місце

Учитель, який працює з учнем

1

Барбенягра Олександр Андрійович

24.12.1999,

11-А

Переможець районного етапу XII Міжнародного конкурсу з української мови

ім. Петра Яцика (2014), ІІ місце в районному етапі учнівських олімпіад з української мови (2015)

ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

 

 

 

 

Кудренко Тетяна Володимирівна

2

Бакін Назар Сергійович

10.11.98

11-А

Ім. в олімпіаді з трудового навчання

 

 

 

3

Батир Анастасія Едуардівна

31.10.98,

11 - А

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з біології

ІІІ місце в обласному етапі учнівських олімпіад з біології

 

Тасінкевич Тетяна Борисівна

4

Бучинська Валерія Ярославівна

19.07.01

9-В

І місце в районному етапі Конкурсу знавців української мови ім. Т. Шевченка

 

 

Ганєва Алла Іванівна

5

Білоконь Лев Андрійович

06.10.2004

6 - Г

 

ІІІм. у ІІІ Одеському Корнейчуковському фестивалі дитячої літератури « Море талантів»

 

 

Струкова Оксана Валентинівна

6

Бойко Анастасія Михайлівна

30.07.1999 10-А

Ім. в олімп. з історії

 

 

 

7

Білоус Юрій Сергійович

22.03.2005

5-А

І м. Велогонках, присвячених Дню Партизанської слави.

 

 

Торбенко Юлія Леонідівна

8

Бушан Тетяна Сергіївна

24.01.2001

9 - Б

 

 

Лауреат І ступеню Всеукраїнського благодійного фестивалю мистецтв «Золотий олімп»

 

9

Гаврилюк Ксенія Юріївна

20.03.2005

5-А

Танц гурток

 

 

 

10

Гему Ксенія Іванівна

19.06.99,11-Б

ІІІмісце в районній акції «Мій Шевченко»

 

 

Дунєва Лариса Анатоліївна

11

Гутара Марія Євгеніївна

23.10.2002,

7-Б

II місце у районному етапі XII Міжнародного конкурсу з укр. мови

ім. Петра Яцика

 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч»- золотий сертифікат, Всеукраїнський конкурс з російської мови «Лукоморье» - бронзовий сертифікат, Червоний сертифікат конкурсу «Кенгуру»

 

Волянська Тетяна Миколаївна

12

Дамаскін Дмитро Іванович

27.11.2000, 9- А

 

Переможець обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді

 

Бухтій Ольга Володимирівна

13

Дацко Анастасія Євгеніївна

17.04.2000, 10 - Б

І м. у районній спартакіаді з тенісу,

ІІм. в районному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

 

Диплом ІІ ступеню у Всеукраїнському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Карпеченко Павло Віталійович

Ганєва Алла Іванівна

Войтенко Людмила Олександрівна

14

Духіна Вікторія Сергіївна

19.12.2003

8 - В

 

 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч»- золотий сертифікат

Каравасилій Катерина Анатоліївна

15

Довгань Жанна Володимирівна

23.03.2005 5-А

Тац гурт

 

 

 

16

Дяченко Ірина Олександрів

на

16.12.2001,

8 - Б

 

ІІІм. У першості Одеської області з сучасного танцювального спорту

Диплом ІІ ступеню у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Войтенко Людмила Олександрівна

17

Жихович Крістіна Сергіївна

29.01.2003, 7-Б

 

Ім. у кубку Одеської області з карате

Європейський чемпіонат

«КАТА»

 

18

Жмайло Ганна Анатоліївна

05.12.2005,

4 - В

 

 

ІІІм. У Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі «На гребені хвилі», лауреат ІІІ ст.. Всеукраїнського фестивалю дитячої та молодіжної творчості «Білий парус»

Нерубайська школа мистецтв

19

Захарчук Кіра Миколаївна

18.10.2006,

3 –В

 

ІІІ регіональний фестиваль мистецтв «Світанок»,

Інтернаціональний дитячий фестиваль»Сузір’я Праги»,

 

Нерубайська школа мистецтв

20

Зігунова Вікторія Андріївна

03.11.00

9 -В

ІІІ місце в районному етапі учнівських олімпіад з української мови

 

 

Ганєва Алла Іванівна

21

Кирилюк Олександр Сергійович

06.09.2001,

9 - Б

Ім. в фінальних районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч»

 

Міжнародні фестивалі – конкурси «Осіння фантазія», «Жемчужна Кароліно»

Всеукраїнський фестиваль «Дитячий пісенний вернісаж 2010»

Школа мистецтв

22

Коваленко Аліна Олександрів

на

06.06.2000,

10 -Б

 

«На гребені хвилі», «Обрій», «Від серця до серця»

 

Школа мистецтв

23

Копотієнко Дарія Сергіївна

11.10.2000,

10-Б

ІІм. Олімпіада з біології

ІІІм у першості Одеської області з сучасного танцювального спорту та Фестивалю «Контемпорари данс»

 

Спортклуб вуличних танців «Різінг»

24

Костяков Денис Володимирович

22.11.2000,

9 -А

Ім. у фінальних змаганнях х футболу «Шкіряний м’яч»

 

Переможець обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді

 

 

Футбольний клуб «Черноморець»Бухтій Ольга Володимирівна

25

Кравченко Максим Віталійович

03.02.2001 9-Б

ІІІ м. олімпіада з історії

 

 

 

26

Крівега Даря Вячеславівна

02.11.98 11-А

ІІмісце в олімпіаді з правознавства

 

 

 

27

Корнєєва Карина Ігорівна

16.07.2005

6 - Б

 

 

ІІІм. У Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі «На гребені хвилі», лауреат ІІІ ст.. Всеукраїнського фестивалю дитячої та молодіжної творчості «Білий парус»

Нерубайська школа мистецтв

28

Крижанівська Юлія Юріївна

13.09.2005

5-А

Танц гурт

 

 

 

29

Кучурка Артем Ігорович

06.07.2006

4 - В

 

 

Міжнародний конкурс з образотворчого мистецтва «Болгарія в моїх мріях» (м. Софія)

 

30

Лабунська Катерина Сергіївна

07.10.2004,

6 - В

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з української мови

 

 

Черноморець Людмила Вікторівна

31

Лапатухін Олександр Георгійович

18.08.1999,

11 - А

 

 

Відкритий чемпіонат по бальним танцям південного регіону, Всеукраїнські змагання по спортивним танцям

 

32

Ларіонов Євген Валерійович

26.04.1999,

11 -Б

 

Бронзовий призер Зональних змагань Першості Одеської області по міні - футболу

Всеукраїнський турнір міні – футболу присвячений пам’яті Героїв Крут

I місце у міжобласному турнірі з футболу «кубок ФК Юніор». ІІм. у Міжнародному турнірі юнацьких команд

 

Футбольний клуб «Черноморець»

33

Лукянов Євген Володимиро

вич

07.03.99,

11 - Б

ІІм. В районних змаганнях зі спортивних танців «Кубок Овідіополя»

ІІ місце у Відкритих Всеукраїнських змагання з спортивних танців, 4 місце в конкурсі зі спортивних танців «Бал восходящих звезд».

ІІм. в обласних змаганнях з танцювального спорту «Кубок Феміди – 2013»

 

34

Лук'янова Марина Володимирів

на

11.10.2000,

9 - В

ІІм. Олімпіада з біології

ІІ місце у Відкритих Всеукраїнських змагання зі спортивних танців, 4 місце в конкурсі зі спортивних танців «Бал восходящих звезд».

ІІм. в обласних змаганнях з танцювального спорту «Кубок Феміди – 2013»

35

Люлька Аліна Анатоліївна

09.01.00, 9-В

 

Обласний конкурс «Космічні фантазії» ІІ місце, ІІІм у першості Одеської області з сучасного танцювального спорту та Фестивалю «Контемпорарі данс»

Інтернаціональний дитячий фестиваль»Сузір’я Праги»,

ІІІм. у Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі «На гребені хвилі»,

Школа мистецтв

36

Мельникова Дар’я Андріївна

08.07.2000

10-А

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з української мови (2015)

 

 

Дунєва Лариса Анатоліївна

37

Михайлова Анастасія Романівна

14.06.2000,

10-Б

 

ІІІм. В регіональному Фестивалі-Конкурсі Мистецтв «Світанок».

ІІІм. У Всеукраїнському фестивалі дитячого мистецтва «Белый парус»ІІм.

Всеукраїнському фестивалі вокального мистецтва «Голден войс»

Нерубайська школа мистецтв

38

Моісєєнко Олексій Віталійович

30.03.2003,

7- Б

 

Відкритий турнір Одеської області з карате-до – ІІІм., І м. у Відкритому кубку Одеської області з карате- до

 

 

39

Новікова Дар’я В’ячеславівна

17.01.01,

9 - В

 

ІІІ регіональний фестиваль мистецтв «Світанок», Обласна виставка робіт образотворчого мистецтва «Новорічна різдвяна мозаїка», регіональний етап національного ювілейного всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку « Я хочу жити

в якісному світі»

 

Люлька Оленка Сабірівна

40

Одностальченко Дарія Олександрів

на

29.03.2005.

5-А

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з української мови(2014)

Ім.в обласному етапі Конкурсу знавців української мови ім.. П. Яцика (2015)

 

Дундук Людмила Григорівна

41

Петрик Анастасія Ігорівна

21.05.1997,

8 - Б

 

 

Міжнародний конкурс молодих виконавців «Дитяча «Нова хвиля» I місце, «Євробачення 2012»

I місце

 

42

Присяжна Олександра Сергіївна

18.06.2001

ІІ м. в олімпіаді з фізики 9-Б

 

 

 

43

Піщанський Юрій Сергійович

06.05.2000 10-А

ІІІ місце в змаганнях з гирьового спорту

 

 

Карпеченко Павло Віталійович

44

Попова Юлія Борисівна

28.03.2002

8-Б

 

 

Інтернаціональний дитячий фестиваль»Сузір’я Праги», лауреат І ступ. Всеукраїнського фестивалю дитячої та молодіжної творчості «Белый парус»,лауреат ІІст. Всеукраїнського фестивалю вокального мистецтва

Нерубайська школа мистецтв

45

Поповська Крістіна Сергіївна

10.12.2000 9-Б

ІІм. в олімпіаді з правознавства

 

 

 

46

Пак Олеся Олегівна

04.12.98 11- А

І м. в олімпіаді з російської мови

 

 

 

47

Прокоф’єва Анна Сергіївна

28.07.2003, 7 - Б

Переможець районного етапу XII Міжнародного конкурсу з укр. мови

ім. Петра Яцика

ІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. Петра Яцика (2014, 2015)

 

 

 

 

Кудренко Тетяна Володимирівна

48

Ременюк Олександр Юрійович

20.02.2003,

7-Б

 

ІІІм. У першості м. Одеси з міні-футболу

 

 

49

Радецька Олена Владиславівна

13.10.2003

6 - Б

 

 

 

 

50

Савін Дмитро Володимирович

09.02.99

11-Б

ІІІ м. в районному етапі учнівських олімпіад з інформатики

 

 

Бухтій Яна Олександрівна

51

Салака Владислав Сергійович

26.08.2000,

10 -Б

 

 

III Всеукраїнсь-

кий турнір по міні – футболу

Футбольний клуб «Черноморець»

52

Сєргєй Анастасія Сергіївна

06.01.2003,

7 -Б

 

 

Лауреат Міжнародного молодіжного фестивалю « Ми -діти сонячного берега», лауреат ІІІст. П’ятого інтернаціонального музичного конкурсу «І.С. М. И.»

 

53

Сидоровський Олег Володимирович

22.11.2004

5-А

Карате

 

 

 

54

Снежинська Дар’я Вікторівна

01.01.2003,

7 -Б

 

Обласна виставка робіт образотворчого мистецтва «Новорічна різдвяна мозаїка»

 

Люлька Олена Сабірівна

55

Степнікова Віталіна Вікторівна

02.01.2003,

7 - Б

ІІм. у районному турі конкурсу учнівської творчості «Кобзар і сучасність»

ІІм. В Одеському регіональному конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей»

Всеукраїнська виставка –конкурс дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі»

 

56

Слободенюк Анастасія Олександрівна

28.04.9811-Б

ІІм. в олімпіаді з історії

 

 

 

57

Тачук Віталіна Олександрівна

15.05.2005

5-А

Танц гурт

 

 

 

58

Тимеркан Анастасія Володимирів

на

15.02.99, 11-А

І м. в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури

ІІІ м. в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури(2014), ІІІ м. в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української літератури(2015)

 

Кудренко Тетяна Володимирівна

59

Тутов Віталій Олексійович

02.07.99, 11-А

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з історії

І місце в обласному етапі учнівських олімпіад з історії

 

Савєлич Лариса Богданівна

60

Топорівська Єлизавета Миколаївна

31.12.2001 8 - А

І м. в олімпіаді з математики

 

 

 

61

Хомкович Вікторія Сергіївна

02.10.2001,

9 - А

І м. в районному Фестивалі-конкурсі спортивного танцю «Зимова казка 2014»

 

 

 

62

Цапколенко Ольга Яківна

20.06.99

11- А

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з української мови

ІІ місце в обласному етапі учнівських олімпіад з української мови

 

Кудренко Тетяна Володимирівна

63

Цюсьмак Микола Андрійович

20.09.2005

5-А

ІІ місце в районному етапі всеукраїнського конкурсу знавців Української мови ім. П. Яцика

 

 

Ніколаєнко Ірина Євгенівна

64

Чабан Євгенія Віталіївна

10.11.2000,

10 - А

І місце в районному етапі учнівських олімпіад з історії

 

 

Квасевіч Олена Іванівна

65

Чаплигіна Марія Дмитрівна

25.07.2006, 4- А

 

 

Інтернаціональний дитячий фестиваль»Су'зір’я Праги», ІІІм. у Всеукраїнському фестивалі дитячої та молодіжної творчості «Белый парус»

 

66

Чевгонюк Андрій Андрійович

17.07.2000,

10-Б

 

І, ІІ,ІІІм. В чемпіонаті Одеської області з карате, ІІІм. В Першості Одеської ліги карате , Всеукраїнські турніри з карате

ІІІм. В 15 Чемпіонаті України з карате, ІІм. у Міжнародному турнірі з карате у Будапешті

Клуб «О – КАН»

67

Чернобай Юлія Ігорівна

29.07.2003,

7-А

І місце в районному етапі конкурсу творів до 200річчя Т. Шевченка «Об»єднаймося ж, брати мої»

 

 

Черноморець Людмила Вікторівна

68

Чумаченко Костянтин Миколайович

22.12.2004

5-А

Футбол

 

 

 

69

Челишев Олексій Олексійович

12.10.2001

Ім. в олімпіаді з трудового навчання

 

 

 

70

Шевченко В'ячеслав Ігорович

18.04.2002,

8 - Б

 

Регіональний фестиваль – конкурс мистецтв «Світанок» - І м.

 

Нерубайська школа мистецтв

71

Юрковська Вікторія Олександрів

на

21.11.2002,

7 - Б

 

ІІ регіональний фестиваль мистецтв «Світанок», чемпіонат Одеської області із сучасних танців – ІІ м.

Інтернаціональний дитячий фестиваль»Сузір’я Праги»,

Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Музика сердець»,

Лауреат ІІ ступеню у Всеукраїнському фестивалі дитячої та молодіжної творчості «Белый парус»

 

72

Рекечинський Сергій

11-Б

Регбі